Online DJ Championships (uuendatud 10.08)

Kunagi üks sõber rääkis, et kõik on nüüd väga onlineGoogle Art Project toob galeriid koju ja Boiler Roomiga on pidu arvutis jne. Nüüd on DMC teiste formaatide seas ka arvutisse kolinud ehk siis Online DJ Championships. Lisatud video on esimese roundi võitja DJ Unkut Saksamaalt. Reeglites on rida “There will be no limitations on the equipment the DJs wish to use in their performances.” nii et vabalt oleks vist võinud näiteks ka sellise setiga osaleda nagu Madeonil. Osaleda võivad kõik(!), tee ainult video ja 5 eurot on osalustasu. Finalistide lehe alt saab kiire ülevaate tulemustest.

Selle foonil ei saa märkimata jätta, et on teine sats DJ-sid, kelle jaoks täiesti ületamatu ajugümnastika on kaks lugu sama kiirusega ja sünkroonis mängima panna.

Nagu viimasel ajal tänavatel jutuks on olnud, siis King of Tallinn videod leiab youtubest. 1. APL, 2. WOT ja 3. RKL.

update:

USA DMC champion on DJ Vajra. Kuidas miksib, saab kuulata tema podcastidest , väikse ülevaate võistlusest kirjutas Rob Swift (The X-ecutioners) oma lehel.
DZTV KLDR on neljapäeval (homme!) ehk Eku, Käärkäsi ja Rafu. Esimene saade, mis läheb eetrisse Tallinnast(!) ja loodetavasti hakkab sealt ka edaspidi teemat tulema.

Robert

3 Comments so far

 1. Ats on August 2nd, 2011

  Öäk

 2. kl on August 3rd, 2011

  “This is a compilation of ‘Library’ or ‘Lounge’ music. Call it whatever, it’s mostly a combination of orchestra bass and drums, from a time when there were comedy duo’s and programmes about amusingly shaped vegetables on the cathode ray TV screen, and people wore some pretty funky clobber!”

  http://soundcloud.com/rooflight/doors-of-perception-indian

 3. Robert on August 8th, 2011

  Checkige kommentaarne, nagu what ?!
  http://www.facebook.com/merli.lill/posts/157642557645977

Leave a Reply