Puhkus Ventspilsis 0

[jwplayer mediaid=”4822″]

Käisime kord Ventspilsis suvitamas Alice’i, Janari ja Aikuga. Enne kojusõitu vaatasime ka pargi üle. Aasta oli 2008 või 2009.

A.

 

Paar linki 0

Kähriga tehtud saade üleval siin nüüd ja 10. septembril selline saade.
KLMN ja 0sound korraldavad Eclectica raames sellist pidu ja kuu aega tagasi pani üks neist sellise miksi üles.
Kutmah nimi on siit varem ka läbi käinud, ta BRis tegi tubli seti.

ps. Kes seda lehte külastab Toulouse’st ? :)

Sama film, mis oli Bristolist on nüüd Detroidist. 0

Väga super.

– Robert

Online DJ Championships (uuendatud 10.08) 0

Kunagi üks sõber rääkis, et kõik on nüüd väga onlineGoogle Art Project toob galeriid koju ja Boiler Roomiga on pidu arvutis jne. Nüüd on DMC teiste formaatide seas ka arvutisse kolinud ehk siis Online DJ Championships. Lisatud video on esimese roundi võitja DJ Unkut Saksamaalt. Reeglites on rida “There will be no limitations on the equipment the DJs wish to use in their performances.” nii et vabalt oleks vist võinud näiteks ka sellise setiga osaleda nagu Madeonil. Osaleda võivad kõik(!), tee ainult video ja 5 eurot on osalustasu. Finalistide lehe alt saab kiire ülevaate tulemustest.

Selle foonil ei saa märkimata jätta, et on teine sats DJ-sid, kelle jaoks täiesti ületamatu ajugümnastika on kaks lugu sama kiirusega ja sünkroonis mängima panna.

Nagu viimasel ajal tänavatel jutuks on olnud, siis King of Tallinn videod leiab youtubest. 1. APL, 2. WOT ja 3. RKL.

update:

USA DMC champion on DJ Vajra. Kuidas miksib, saab kuulata tema podcastidest , väikse ülevaate võistlusest kirjutas Rob Swift (The X-ecutioners) oma lehel.
DZTV KLDR on neljapäeval (homme!) ehk Eku, Käärkäsi ja Rafu. Esimene saade, mis läheb eetrisse Tallinnast(!) ja loodetavasti hakkab sealt ka edaspidi teemat tulema.

Robert

Polegi ammu seda nime maininud 0

Mary Anne Hobbsil on nüüd saade Xfm-is reedeti, Londoni aja järgi kell 19-22. Külaliste miksid on kuulatavad tema Mixcloudis. Raadio lehel on järelkuulamine ka aga minul see vähemasti ei mängi.

Raadiosaadetest veel, et DJ Quest tegi Musta Mee saadet neljapäeval. Eriti hästi tegi.

[audio:http://heli.er.ee/helid/r2/RR2021er8662.mp3]

– Robert