Häid saateid, mida kuulata – IDA raadio

Minult on päris palju küsitud, et kas ma ma seda raadiot enam ei teegi. Väga ei jõua tõesti, palju aega läheb Rehvipoe tegemisele aga ta on olemas ikka. Kuulata on teisalt väga palju, sest kevadel alustas tegevust IDA raadio. Natalie ja Ats ja Niko veavad seda.

Mul ei jää meelde, mis kõik on head saated seal IDA raadios aga teen siis nimekirja suvalises järjekorras, mida ma ise rohkem olen kuulanud. Triinemets & CoPuhkus, Shit Day Shampoo, Frotee lainepikkus, Beats of No Nation, Heliori, Liin (see on super!),  Kink Konk, Luha-Audio, Paneel ka, Vastuvõtt (jutusaade), Ida jutud,  Zubrovka (Roma saade).

Neil on Mixcloudis ka konto. Siia alla kohe jätakski üle saate, mis mulle väga meeldis. Jäta kommentaaridesse endagi lemmiksaade.

075 – Luurel Varas & Endamisi Salamisi (14.02.2018) ❤

Seekord on eetris valentinipäeva erisaade. Nuppudel kaks hurmurit Endamisi Salamisi ja Luurel Varas. Kuna saateid pole eriti palju ilmunud ja mõni süda on vahest natuke rohkem jääs, siis saade seekord 2 tundi ja natuke peale.

Kõiki üksildasi südameid armastab Karlova Raadio sama palju nagu alati. Piiritult. Ja kui te kedagi salaja armastate ja päris öelda ei julge, siis saatke talle palun vähemalt selle saate link. Talle kindlalt meeldib.

mp3

Süda pidu laupäeval

6. augusti õhtul alustab Tartuffi mitteametliku järelpeona Kivi Baaris uus peosari Süda pidu. See tuleb väga normaalne guilty pleasure muusikaga pidu Tartus.

Laule valivad kogu öö Robert (Karlova Raadio) ja Lay Low (Pau Vau). Päris palju tuleb seda hiphopi ja urbani stiili, mida muidu eriti ei kuule peol. Kindlasti souli, diskot, funki ja veits moodsat muusikat ka. Et saab tantsida ja mõnel laulul tead sõnu ka hästi :)

Lovebox

Peol on avatud maagiline kirjakast. Sinna saab panna sedeli oma armastatu nimega. Keegi saab teada, et teda armastatakse. Keegi ei saa teada, et see oled sina.

Pidu toimub Kivi Baaris (õudselt tore koht), piletit ei ole ja event Facebookis olemas. ❤️