Kolmas saade


foto: Kaarel Nurk

Karlova Raadio kolmas saade on jõudnud eetrisse. Sõitsin jalgrattaga läbi tühja laupäevase linna, et Müürilille täikal mõned intervjuud teha saateks, näiteks Berkiga ja Erkiga aga nagu ei olnud seda vaibi. Üldse ei olnud. Sain sealt küll head nõu, kuidas intervjuud teha. Nälja avamisest mõtlesin ka intervjuu teha, midagi sellist nagu Päts-Kähr-Alvaro oma oli esimeses saates aga no ei olnud ka seda vaibi (ja natuke kardan Kenele helistada ka). Kulgesin siis niisama mööda linna aeglaselt ja nägin Ahtot ja Alice’it, kes ei soovinud ka raadio kaudu kedagi tervitada.
Siis veeresin koju rattaga, mängisin sellise vaibiga lood linti ja see kõik tegi kokku saate. Kellele sellest veel küll ei ole, siis kuulake ka Krista lindistusi.


Bobby Caldwell – What You Won’t Do For Love / Cameo – We’re Goin’ Out Tonight / One Way – Lady You Are / Mtume – Juicy Fruit / Zapp & Roger – Computer Love / Devonwho – Stile / Atlantic Starr – Love Me Down / Theophilus London – Why Even Try (feat. Sara Quin) / Space Dimension Controller – The Love Quadrant / Cosmic Boogie – Dance Your Blues Away (Cosmic Boogie Edit) / Earth, Wind, & Fire – Fall In Love With Me / Kim Hart – Love At First Sight / Pleasure – Let Me Be The One / Robert Glasper – Rise And Shine / Dynasty – Day And Night / Rufus & Chaka – Do You Love What You Feel / One Way & Alicia Myers – I Want To Thank You / Zapp & Roger – It Doesn’t Really Matter / The Pharaohs – Tracks of My Tears

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga