Kahekümne esimene saade

Foto: Kaarel Nurk

Uue hooaja esimene saade. Suutsin peaaegu et mitte üldse rääkida (erinevalt kolmapäevasest otsesaatest). Alustuseks tänud kõigile, kes reedel said Terrassipeole tulla. Mängisin seal üle pika aja avalikult muusikat ja väga lõbus oli (mul). Aitäh ja tervitused siinkohal ka Kährile ja Pätsile, kes mängima kutsusid ning ise ka saates käisid kolmapäeval siin koos Juhoga. Teistele ka, kes plaate mängisid ja kellega oli mõnus seda õhtut koos veeta. Järgmine üritus juba 14. septembril, kui Tartus Anton Zap.

Loodan, et tuleb huvitav hooaeg raadios ja palju toredaid külalisi nagu eelmiselgi. Seekord tuletasin vanu häid asju veits meelde, mööda ei saanud mu suurest lemmikust Dibia$est, kellel uus album(?) väljas, paar uut päris head blasterit tuli ka ära.

ps. Vabandust tehniliste viperuste pärast, mida saates vahepeal esineb. Arvutiga oli natuke probleeme (helikaardiga ka). Keda huvitab, siis esimest korda kasutasin lindistamiseks tasuta väikest lindistusprogrammi AVS Audio Recorder. Kui seal mingit trikki ei ole, siis on tegu väga hea programmiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga