Kahekümne üheksas saade

Ongi saadetega selleks aastaks ühelpool. Aitäh Pätsile ja Kährile, kes jätsid mu täna omapead Kink Konki (kuna mu enda tehnika on nüüd Tallinnas) ja seeläbi aitasid seda linti saada.

Alustuseks tervitaksin esmakordseid kuulajaid – usun, et teid on. Pean ütlema sissejuhatuseks, et miski ei ole siin tegelikult nii nagu paistab. Rohkelt viperusi uues (ja pimedas) helikeskkonnas, uut muusikat, vana muusikat. Alustasin viisakamalt kollektiiviga Badbadnotgood, et uusi kuulajaid mitte ära ehmatada. Need on kolm alla 21 aastast noormeest, kes teevad imelisi töötlusi tuntud lugudest. Lõpuks läks kõik siiski käest nagu karta oligi – tuli ära nii Jeremih, Method Man, Sander Mölder, Jon B, Donell Jones jne.

Tänan raadioaastat kokkuvõtvalt siis kõiki abilisi, saatekülalisi ja kaasaelajaid: Helen (Müürileht), Renka, Kaarel, Mihkel, Tammeveski, Aedla, Lauri Täht, Timo, Kashu, Don Leisure ja Metabeats (ehk Darkhouse Family kokku), Haigla kru, Tom Patchwork, Kähr, Janno, Don Alvaro, Juho jpt. Loomulikult kõiki kuulajaid ka ! Kui kinni ei panda, siis kohtume juba uuel aastal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga