Üheksas saade

Võru tänav taaskord. Foto: Kaarel Nurk

Kaks nädalat on jälle möödunud. Olen teinud ettevalmistusi, et hakata juhtmeid tinutama, natuke puutööd teinud ja lund kokku lükanud. See selleks. Saate lindistamise ajal jooksis arvuti kaks korda kinni ja ka lõppversioonis on mõned viperused sees. Seekord mängisin peamiselt discot. Rohkem selline peo teema nagu vanasti sai mängitud. Homme tahaks suusatama minna. Järgmine saade tuleb siis natuke nagu juubelisaade.

5 thoughts on “Üheksas saade”

 1. Tere!
  Lahe saade ja hea kuulamine, aga küsimus oleks tehnilise poole kohta. Olen kuulanud podcaste android telefoniga programmiga Listen. Kui tuli uus saade, siis tõmbas alla ja asi ants, paar viimast saadet ei ole alla tõmmanud. Google Readerist vaadates on ka feed natuke erinev. On küll link saate allatõmbamiseks, aga ei ole linki saate streamimiseks ja ma arvan, et see on ka põhjus miks telefon ei suuda uut saadet leida ja alla tõmmata.
  Minu küsimus on, et kas kahe viimase saate positusega on midagi erinevat kui varasematega?

  Keep up the good work.

 2. Olin jätnud ühte kohta “audio/mpeg” kirjutamata. Palun vabandust ! Readeris on kõik olemas nüüd kuid kaheksas ja kuues saade mul ikkagi Listenisse ei ilmu. Nuputan seda asja veel veidi. Aitäh igatahes info eest.

  Sellest Listen apist ma ei teadnud enne, võtsin nüüd ise ka kasutusse.

  update: Nii see küll käima ei peaks aga kõik saated on Listenis olemas, kui küsid otse XML-i.

 3. See, kus see post seal paistab on Kastani-Võru ristmik. Vasakul pildi servas paistab Õnne-Võru ristmik. See on teisel pool kõnniteel.

 4. Ma mõtlesin, et seal, aga see tühermaa enne ristmiku ei andnud justkui põhjust, et tegemist on selle kohaga…aitäh igatahes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga