Viieteistkümnes saade

foto: Kaarel Nurk

Nagu varasemalt juba kirjutasin, siis MPT järelpeole ei olnud kedagi mängima kutsuda lihtsat tantsumuusikat taasesitama ja seoses sellega otsustasin teha saate muusikast, mida saaks esitada peomeeleolus. Nüüdseks on selgunud, et peol mängib üks mu lemmik-DJ Indrek (jee jee). Kuna mul eriti aega seda saadet ette valmistada ei olnud (kahju tõesti), siis midagi uut leiutada ei jõudnud, kuigi soovisin algselt sellist badjamilikku muusikat mängida (kuigi ma seal peol kunagi käinud ei ole kahjuks). Võibolla kunagi tulevikus. Üritustest rääkisin, et Zebra Island ja State of Zoe 19. aprillil Kink Konkis. Tasub minna. Saates George Duke, Imagination, Decision, Funk Deluxe, D Train, Dynasty, Rhyze, Fantasy, A Taste of Honey, Delegation, Chic, Ghostpoet, Jaheim jne. Tegelt see lihtsa peoseti mängimine on paras väljakutse. Ja tõsi ta oli, et Kevorkian oli see 10k euro mees (link).

2 thoughts on “Viieteistkümnes saade”

  1. Mulle kyll ei meeldi, et sa lugudele peale r22gid, olgu nad su lemmikud v mitte. Eriti 2rritab, kui kommentaar pool lugu 2ra hakib, nagu seal l6pupoole juhtus. V6ib-olla saaks yleliigsed s6nav6tud yldse 2ra j2tta, eriti kui midagi tarka just 8elda pole.

    Muusikavalik hea nagu ikka :)

  2. Tänud sulle tagasiside eest. Tõsi ta on, et sõnaline osa võiks mahtuda hea maitse piiridesse. Proovin midagi ette võtta, iseasi kuidas õnnestub.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga