Saatest

Üks on selge – ükskõik, kus ma seda saadet ka ei teeks, see oleks väga tõenäoliselt ikkagi samasugune, sest tegemisel peale enda oskuste mul rohkem piiranguid ei ole ning ma teen seda täpselt nii hästi kui ma oskan. Loodan, et saan natuke paremaks iga saatega.

Eeskujud

Minu eeskujudeks on Gilles, Benji, Lefto (Studio Brussel), Mary-Anne Hobbs (endine BBC Radio 1 ja Xfm saatejuht), Kutmah (ja tema Sketchbook Radio), Oneman (Rinse FM), Quest (see Eesti oma) jpt. Kuulan ise väga palju raadiot.

Nimest

Karlova Raadio panin saatele nimeks ilma väga sügava tagamõtteta. Olen Karlovas kaua elanud ja eks see oli üks tegur. Teiseks on sümpaatne kogukondlik tegevus nagu Femi NTS raadioga Dalstonis ajab (vaata videot) ja eks natuke mõjutas ka Hessle Audio nimevalik ja selle põhjendus Benji saates. Võibolla see ka, et Ropka huudis tehti ükspäev Ropka Raadiot. Või Türnpu FMi nimi ?

Miks

Saadet hakkasin tegema sellepärast, et Alice oli väga kurb, kui Džässiklubi varasemad podcastid ära kadusid ja aegajalt küsitakse, et miks ma kuskil pidudel plaate ei mängi. See oleks nagu mõnesmõttes võimalus seda asendada ja kuulda, et mida ja kuidas mängiks peol ka. Ja ei välista, et kui siin väga palju kuulajaid saab kunagi olema, siis võib mõne peoõhtu teha.

Siin FB nupp, millega saab saadet jagada, kui meeldib. Samuti on võimalik jälgida Karlova Raadiot Mixcloudis.

Selline palve oleks küll, et kui see liiga Erkki Hyvaks või Ants Laidamiks läheb, siis öelge.

Alljärgnevalt mõned saated, mida ise rohkem- või vähem-regulaarselt kuulan:

NTS Radios Livin’ Proof,  Sketchbook Radio, Earnest Endeavours, vahest ka Moxie, Funkineven.
BBC Radio 1-s Benji BGilles Peterson.
Studio Brusselis Lefto Show.

Meedia

“Karlova Raadio”
ajakiri Kataloog

“Karlova Raadio ei räägi ainult Karlovast”
Kirev Karlova 2013

See Atsi asi ka (Ekspress, 01.2013).

Kontakt

karlova@outlook.com